Namo sandarumo patikra Vilniuje

01/12/2021 10:04
Namo sandarumo patikra Vilniuje apgalvota ir būtina paslauga tiems, kuriems svarbu, kad namas būtų sandarus, finansiškai efektyvus ir džiugintų mažomis šildymo kainomis. Namo sandarumo patikra Vilniuje  - pirmas žingsnis siekiantiems pastato A energetinės klasės sertifikato.
 
Namo sandarumo patikra Vilniuje ves Jus žingsnis po žingsnio sandaraus namo link. Mūsų kolektyvas padės Jums ne tik identifikuoti nesandaraus namo problemas, bet ir padės profesionaliai jas išspręsti. Pasirinkite mus ir Jūsų pasitikėjimo mumis rezultatas bus pats geriausias namo sandarumo efektas. Mes dirbame tik su aukščiausios kokybės sertifikuota ir kalibruota įranga.
 
Bandymų protokolą, kuris yra būtinas dokumentas namo pridavimui,  suteikia mums tik akredituotos ir patikimos laboratorijos. Mes rekomenduojame Jums dar iki namo apdailos darbų pradžios, kol nėra uždengti namo konstrukciniai elementai, atlikti namo sandarumo testą. Namo sandarumo testas padės Jums lengviau aptikti nesandarias namo vietas. Nesandarių namo vietų ieškoti mums gelbsti efektyvūs įrankiai: „pučiančios“ durys, vėjo greičio matuokliai bei termovizoriai.
 
Namo sandarumo patikra Vilniuje pati geriausia dovana tiek statytojams, tiek namų pirkėjams. Padovanokite savo šeimoms ar savo klientams visa, kas geriausia. Jums siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį. Sekite mūsų svetainę, kurioje dažnai mūsų paslaugoms siūlomos akcijos ir nuolaidos. Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį, sekite mus Facebook.