Kelionės į Turkiją su vaikais – puikus pasirinkimas

14/02/2022 12:21

Kelionės į Turkiją jau kuris laikas yra vienas populiariausių lietuvių kelionių pasirinkimų. O priežasčių, kodėl Turkija taip ilgai išlieka populiariausių top‘e – ne viena ir ne dvi. Kelionės su vaikais – viena iš jų. Keliaujame ten, kur visi mūsų šeimos nariai jausis patenkinti ir pamaloninti supančios aplinkos.

Kelionių pasiūlai didėjant, kryptys šiek tiek diversifikuojasi, bet ne daugelis krypčių gali pasiūlyti malonias ir šiltas atostogas visus metus. Kelionės į Turkiją jums užtikrina „atostogų orą“ visus metus, todėl keliauti galime mums patogiausiu ir priimtiniausiu, tarkime vaikų atostogų, metu, o viskuo kitu – bus pasirūpinta.

Kiekvienas Turkijos kurortas, kurių pasiūla tikrai didelė, turi savo atspalvį ir orientaciją į tam tikrą turistų segmentą. Taigi, nereikia vykti į pirmą pasitaikiusį. Prieš kelionę būtų gerai pasidomėti, kur geriau keliauti su vaikais, kur bus garantuotos pramogos ir užsiėmimai. Taip išvengsime nemalonių siurprizų, kai atkeliavę su vaikais papuolame į siautulingą per naktį vykstančių vakarėlių ir triukšmo jūrą.

Pavyzdžiui, Turkijos Sidės kurorto pakrantės vanduo yra gana seklus, dugnas tolygus ir smėlėtas, kas leidžia saugiai jūra mėgautis ir vaikams. Naujasis Beleko kurortas pasirūpinęs įvairiomis aktyviomis pramogomis - baseinai su atrakcionais, delfinariumas, vandens parkas, erdvūs golfo laukai ir jodinėjimas. Čia nenuobodžiausite.

Išsirinkę kurortą, atkreipkite dėmesį ir į siūlomus viešbučius. Nemažai viešbučių yra orientuoti į turistus su vaikais – siūlo jiems specialius meniu, žaidimų ir užsiėmimų programas. Viešbučiai su mini vandens parkais – itin priimtini keliaujančioms šeimoms su vaikais.

Kelionės į Turkiją populiarios ir dėl palyginus trumpo skrydžio lėktuvu. Tai ypač patogu keliaujant su mažesniais vaikais – jų neišvargina tolima kelionė, nėra laiko zonos skirtumų, prie kurių reikėtų adaptuotis. Atostogų malonumai prasideda iš karto.

Taigi, šeimų su vaikais pasirinkimas - kelionės į Turkiją – jūsų nuostabių atostogų garantas. Išsirinkite, užsisakykite, keliaukite be rūpesčių ir mėgaukitės! Kelionių agentūra „Kelionių perlai“ gali jums tai garantuoti.