Autoservisas Vilniuje: kokį pasirinkti?

13/04/2017 13:47

Autoservisas, tai kiekvieno automobilio savininko palydovas. Kiekvienas vairuotojas žino, kad autoservise tenka lankytis ne tik prieš pasibaigiant techninei apžiūrai ar atėjus laikui keisti automobilio tepalus, bet kur kas dažniau čia vykstame tvarkyti iškilusių problemų su mūsų automobiliu. Patikimai sutvarkytas automobilis leis kelyje jaustis saugiai ir patikimai. Tačiau, jog tai nutiktų pirmiausiai turi būti išsirinktas tinkamas autoservisas Vilniuje, o tai dažniausiai priklauso nuo mūsų keliamų prioritetų remonto įstaigoms.

Norintys susiremontuoti automobilį kuo greičiau dažniausiai rinksis specializuotus autoservisus. Tokie servisai pasižymi didesniu darbuotojų skaičiumi, todėl jūsų automobilis bus priimtas greičiau, o ir dėl didesnės įrangos gausos automobilio diagnostika ir gedimo nustatymas bus atliktas greičiau. Tačiau reikia neužmiršti, jog autoservisai skiriasi ir savo įsikūrimo vieta, tad jeigu specializuotas autoservisas Vilniuje nėra retas variantas, mažesniuose miesteliuose kartais nuvykti iki artimiausio tokios srities serviso tiesiog neverta dėl laiko ir kuro sąnaudų.

Jei jus domina mažesnė darbų kaina tikriausiai jūsų pasirinkimas bus meistras garaže ar maža įmonė užsiimanti automobilių tvarkymu. Tačiau tokiose vietose servisas dažniausiai nėra pasiruošęs prisiimti atsakomybės už atliktus darbus ir sumontuotas atsargines dalis. Ir jei didžiuosiuose servisuose yra montuojamos naujos vokiškos autodalys, tai meistras garaže jums pasiūlys sutaupyti dar didesnę dalį pinigų pasirinkus naudotas automobilio dalis, kurios toli gražu ne visada gali būti patikimos.

O jei jums visų svarbiausia patikimumas, tikriausiai, jūsų pasirinkimas vėlgi bus specializuotas autoservisas Vilniuje. Šiuose servisuose bus išrašomos sąskaitos už konkrečius darbus ir taip pat atliktiems darbams bus suteikiama garantija. Keičiamos autodalys bus pakeistos naujomis ir tinkamomis būtent jūsų automobiliui. O dėl didelės įrangos gausos bus prieinamos ir paprastos paslaugos, kaip tepalų ar filtrų keitimas ir sudėtingesnės, kaip  ratų geometrijos patikrinimas ir reguliavimas. Tad atvykus į didelį autoservisą jūs būsite tikri, jog automobiliui bus prieinamos visos reikalingos paslaugos ir nebus gaištamas laikas ieškant naujos vietos nebaigtiems darbams atlikti.

Kuris variantas geresnis jums galite pasakyti tik jūs patys. Tačiau svarbiausia yra nepamiršti, kad pasirinktas automobilių servisas Vilniuje dar prieš gedimą, garantuos, jog po automobilio remonto liksite patenkintas.

KONTAKTAI:
Tel.: +370 695 10510
(по-русски: +370 616 13371)
Rašykite: info@bcservisas.lt
Adresas:
J. Kubiliaus g. 16,
LT-08236 Vilnius, Lietuva
Darbo laikas:
I – V 08:00 – 18:00
VI 09:00 – 14:00
VII nedirbame
http://www.bcservisas.lt